Aukce Dolní Rokytnice Šimek Jindřich
  • 637109980257327850_1simek4.JPG
  • 637109980377374421_simek4.JPG
  • 637109980455875424_simek5.JPG
  • 637109980525886254_simek6.JPG
  • 637109980607355392_simek7.JPG

Šimek Jindřich

*1901 +

Dolní Rokytnice

ID Aukce: 1396
Olej, sololit, 50 cm x 110 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:47:00

100 Kč

IVV63448 160028. 1. 2020 19:41:57
IZG09643 15007. 12. 2019 11:45:35