Aukce Sádek u Poličky Vondráček Josef
  • 637110020794271322_von23.JPG
  • 637110020676145408_von22.JPG
  • 637110020745208448_von21.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Sádek u Poličky

ID Aukce: 1408
Olej, karton, 49,5 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

3 400 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:27:10

100 Kč

Příhozů: 20

JWN50634 340028. 1. 2020 20:22:10
SOT10524 330028. 1. 2020 20:17:38
JWN50634 320028. 1. 2020 20:12:40
SOT10524 310028. 1. 2020 20:08:04
JWN50634 300028. 1. 2020 20:06:12
SOT10524 290028. 1. 2020 20:06:11
JWN50634 280028. 1. 2020 20:04:10
SOT10524 270028. 1. 2020 20:04:00
JWN50634 260028. 1. 2020 20:03:59
SOT10524 250028. 1. 2020 20:03:49
JWN50634 240028. 1. 2020 20:01:17
SOT10524 230028. 1. 2020 20:01:09
JWN50634 220028. 1. 2020 20:00:46
SOT10524 210028. 1. 2020 19:59:21
JWN50634 200028. 1. 2020 19:59:11
SOT10524 190028. 1. 2020 19:57:43
JWN50634 180028. 1. 2020 19:54:46
SOT10524 170028. 1. 2020 19:23:59
SFR66386 160022. 1. 2020 21:20:13
JWN50634 15004. 12. 2019 19:47:51