• 637110022569128616_von75.JPG
  • 637110022621628993_von74.JPG
  • 637110022682723223_von76.JPG
  • 637110022740223917_von77.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Čichtice

ID Aukce: 1409
Olej, karton, signováno vpravo dole. Poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:00:00

100 Kč

DIC63313 100027.01.2020 23:08:16