Aukce Podzimní krajina Vondráček Josef
  • 637110026071278064_von670.JPG
  • 637110026139716081_von67.JPG
  • 637110026207372846_von68.JPG
  • 637110026280810918_von69.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Podzimní krajina

ID Aukce: 1411
Olej, sololit, 33 cm x 83 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:02:00

100 Kč