Aukce Chalupy na kopci Vondráček Josef
  • 637110028857936986_von55.JPG
  • 637110028968250056_von58.JPG
  • 637110028805592581_von56.JPG
  • 637110028913249919_von57.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Chalupy na kopci

ID Aukce: 1412
Olej, karton, 34 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:03:00

100 Kč