• 637110031390283129_von53.JPG
  • 637110030799476589_von510.JPG
  • 637110031248094533_von51.JPG
  • 637110031298094920_von52.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Starý Rovenský rybník

ID Aukce: 1413
Olej, sololit, 66 cm x 88 cm. Signováno vlevo dole a popsáno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 800 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:12:20

100 Kč

HSA75884 180028.01.2020 20:07:20
UMF11576 170028.01.2020 20:05:40
HSA75884 160028.01.2020 20:02:14
UMF11576 150027.01.2020 23:11:33