• 637110034704560871_von39.JPG
  • 637110034746123420_von50.JPG
  • 637110034661528242_von40.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Kytice

ID Aukce: 1415
Kombinovaná technika, 44 cm x 31 cm. Nesignováno, paspartováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:10:51

100 Kč

Příhozů: 11

VPK26612 200028.01.2020 20:05:51
HTJ53623 190028.01.2020 20:05:01
VPK26612 180028.01.2020 20:01:04
DBJ25835 170028.01.2020 20:00:04
VPK26612 160028.01.2020 19:59:08
DBJ25835 150028.01.2020 19:57:17
HTJ53623 140028.01.2020 19:26:03
VPK26612 130027.01.2020 17:25:43
LGI43542 120027.01.2020 9:47:02
VPK26612 110027.01.2020 8:59:24
LGI43542 100016.01.2020 12:18:04