• 637112299982111685_tichy8.JPG
  • 637112300128675308_tichy11.JPG
  • 637112299906642358_tichy9.JPG
  • 637112301027020433_tichy12.JPG
  • 637112300046956194_tichy10.JPG

Tichý František

*1896 +1961

Děvče s oprýskanou rumělkou ve tváři

ID Aukce: 1420
Suchá jehla, 11 cm x 9 cm. Signováno a datováno 1940 dole uprostřed. Zaskleno. Ze sbírky žáka F. Jiroudka, malíře J. Pokorného.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:11:00

100 Kč

VQK58418 400020.01.2020 0:05:30