Aukce Podzim Vondráček Josef
  • 637112309918240255_von28.JPG
  • 637112310006601576_von30.JPG
  • 637112309827442826_von29.JPG
  • 637112310093653130_von31.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Podzim

ID Aukce: 1423
Olej, sololit, 21 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:14:00

100 Kč