• 637112328949721165_1brezovsky.JPG
  • 637112329038677639_brezovsky.JPG
  • 637112329123698413_brezovsky1.JPG
  • 637112329194636478_brezovsky2.JPG

Březovský Martin

*1918 +

Děvčata na louce

ID Aukce: 1433
Olej, dřevo, 49 cm x 68 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 900 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:24:00

100 Kč

KWQ75982 190028.01.2020 13:02:07
OXO37246 180028.01.2020 13:01:58
KWQ75982 170028.01.2020 10:07:13
MOS16149 160028.01.2020 10:07:10
KWQ75982 150016.12.2019 19:43:51