• 637119363783466614_mezerova12.JPG
  • 637119363838466770_mezerova13.JPG
  • 637119363907865349_mezerova14.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Tři ženy

ID Aukce: 1443
Olej, plátno, 117 cm x 94 cm. Nesignováno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:35:34

1 000 Kč

NAC07102 1200028. 1. 2020 20:30:34
DNX80799 1100028. 1. 2020 17:17:01
OCB60489 1000016. 1. 2020 10:51:18
DNX80799 95006. 1. 2020 11:38:27
XSM00118 900028. 12. 2019 19:45:43