• 637119370237622951_mezerova23.JPG
  • 637140161795667604_mezerova24.JPG
  • 637119370353897529_mezerova22.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Meruňky

ID Aukce: 1444
Olej, plátno, 51 cm x 62 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:39:57

100 Kč

TCC21131 250028. 1. 2020 20:34:57