Aukce Meruňky Mezerová - Winterová Julie

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Meruňky

ID Aukce: 1444
Olej, plátno, 51 cm x 62 cm. Nesignováno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč