• 637119371335051861_mezerova5.JPG
  • 637119371464490780_mezerova6.JPG
  • 637119371517772428_mezerova7.JPG
  • 637119371399438197_mezerova4.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Zimní les

ID Aukce: 1445
Olej, karton, 50 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 21:08:24

100 Kč

Příhozů: 35

WQP68611 440028. 1. 2020 21:03:24
WQP68611 430028. 1. 2020 20:59:30
FPO03902 420028. 1. 2020 20:59:05
WQP68611 410028. 1. 2020 20:54:37
FPO03902 400028. 1. 2020 20:54:20
WQP68611 390028. 1. 2020 20:53:29
FPO03902 380028. 1. 2020 20:53:18
WQP68611 370028. 1. 2020 20:51:14
FPO03902 360028. 1. 2020 20:51:03
WQP68611 350028. 1. 2020 20:47:21
FPO03902 340028. 1. 2020 20:46:55
WQP68611 330028. 1. 2020 20:45:42
FPO03902 320028. 1. 2020 20:45:19
WQP68611 310028. 1. 2020 20:42:58
FPO03902 300028. 1. 2020 20:42:41
WQP68611 290028. 1. 2020 20:38:12
FPO03902 280028. 1. 2020 20:38:05
WQP68611 270028. 1. 2020 20:34:41
JVO69661 260028. 1. 2020 20:34:16
WQP68611 250028. 1. 2020 20:33:45
JVO69661 240028. 1. 2020 20:33:14
WQP68611 230028. 1. 2020 20:28:43
JVO69661 220028. 1. 2020 20:28:25
WQP68611 210028. 1. 2020 18:12:58
FPO03902 200028. 1. 2020 17:09:45
WQP68611 190023. 1. 2020 9:06:41
FPO03902 180023. 1. 2020 2:02:25
JZW84358 17007. 1. 2020 12:54:55
FPO03902 16007. 1. 2020 12:54:46
JZW84358 150027. 12. 2019 14:12:01