• 637119372673176528_mezerova.JPG
  • 637119372771721164_mezerova2.JPG
  • 637119372873470007_mezerova3.JPG
  • 637119372594894683_mezerova1.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Muchomůrky

ID Aukce: 1446
Akvarel, 22 cm x 31,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 21:20:34

500 Kč

Příhozů: 42

QZL85816 550028. 1. 2020 21:15:33
TAP41029 500028. 1. 2020 21:14:39
QZL85816 490028. 1. 2020 21:09:46
QZL85816 480028. 1. 2020 21:08:54
TAP41029 470028. 1. 2020 21:08:18
QZL85816 460028. 1. 2020 21:08:03
TAP41029 450028. 1. 2020 21:07:55
QZL85816 440028. 1. 2020 21:03:00
TAP41029 430028. 1. 2020 21:02:40
QZL85816 420028. 1. 2020 21:00:59
TAP41029 410028. 1. 2020 21:00:57
QZL85816 400028. 1. 2020 21:00:08
TAP41029 390028. 1. 2020 20:59:51
QZL85816 380028. 1. 2020 20:59:21
TAP41029 370028. 1. 2020 20:58:35
QZL85816 360028. 1. 2020 20:58:08
TAP41029 350028. 1. 2020 20:56:41
QZL85816 340028. 1. 2020 20:56:26
TAP41029 330028. 1. 2020 20:55:33
QZL85816 320028. 1. 2020 20:55:15
TAP41029 310028. 1. 2020 20:55:09
QZL85816 300028. 1. 2020 20:50:31
TAP41029 290028. 1. 2020 20:50:16
QZL85816 280028. 1. 2020 20:50:00
TAP41029 270028. 1. 2020 20:49:29
QZL85816 260028. 1. 2020 20:49:19
TAP41029 250028. 1. 2020 20:49:11
QZL85816 240028. 1. 2020 20:44:35
TAP41029 230028. 1. 2020 20:44:27
QZL85816 220028. 1. 2020 20:43:35