• 637121022999025338_utrillo.JPG
  • 637121023070030897_utrillo1.JPG
  • 637121023141750193_utrillo2.JPG

Utrillo Maurice

*1883 +1955

Kostel v Limours

ID Aukce: 1448
Lept s barevnou akvatintou, papír, 49 cm x 28 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nerámováno. Ryl Jacques Villon.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:39:00

500 Kč