• 637121025045066835_ullmann.JPG
  • 637121025121058215_ullmann2.JPG
  • 637121025196435847_ullmann3.JPG
  • 637121024947233062_ullmann1.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Nokturno

ID Aukce: 1449
Olej, plátno, 27 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

180 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:40:00

10 000 Kč

Příhozů: 29

GHX51441 18000028. 1. 2020 20:34:07
GEB06617 17000028. 1. 2020 20:33:58
GHX51441 16000028. 1. 2020 20:27:32
GEB06617 15000028. 1. 2020 20:27:31
GHX51441 14000028. 1. 2020 19:42:08
GEB06617 13000028. 1. 2020 19:42:01
GHX51441 12000028. 1. 2020 19:19:46
GEB06617 11000028. 1. 2020 19:19:37
GHX51441 10000028. 1. 2020 19:09:24
QNK61895 9500028. 1. 2020 19:09:17
GHX51441 9000028. 1. 2020 18:58:50
GEB06617 8500028. 1. 2020 18:58:42
GHX51441 8000028. 1. 2020 16:27:20
GEB06617 7500028. 1. 2020 16:27:11
GHX51441 7000028. 1. 2020 16:26:49
GEB06617 6500028. 1. 2020 16:26:49
GHX51441 6000028. 1. 2020 16:26:19
GEB06617 5500028. 1. 2020 16:26:18
GHX51441 5000027. 1. 2020 23:13:52
MCU53724 4900027. 1. 2020 23:13:51
GHX51441 4800027. 1. 2020 23:03:52
MCU53724 4700027. 1. 2020 23:03:50
GHX51441 4600027. 1. 2020 22:55:53
GEB06617 4500024. 1. 2020 22:49:33
YSC99985 4400012. 1. 2020 10:10:44
GEB06617 4300011. 1. 2020 21:13:10
YSC99985 4200011. 1. 2020 8:48:11
GEB06617 4100011. 1. 2020 7:43:20
YSC99985 400007. 1. 2020 1:09:25