• 637121027628841857_lebeda.JPG
  • 637121027720743015_lebeda1.JPG

Lebeda Otakar

*1877 +1901

Cesta pod kopcem

ID Aukce: 1450
Olej, plátno, fixováno na novém plátnu, 25 cm x 38 cm. Nerámováno. Nesignováno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

55 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:41:00

5 000 Kč