• 637109814227032879_honsa1.JPG
  • 637109814021875250_1honsa.JPG
  • 637109814357346372_honsa2.JPG
  • 637109814134532174_honsa.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Cirkus

ID Aukce: 1453
Olej, karton, 19 cm x 29 cm. Signováno vlevo dole - částečně skryto pod rámem. Kolem roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:54:50

1 000 Kč

Příhozů: 17

CUT51064 2800028. 1. 2020 20:49:50
QUI77637 2700028. 1. 2020 20:49:45
CUT51064 2600028. 1. 2020 20:48:59
QUI77637 2500028. 1. 2020 20:48:58
QUI77637 2400028. 1. 2020 20:48:56
CUT51064 2300028. 1. 2020 20:48:18
QUI77637 2200028. 1. 2020 20:47:10
CUT51064 2100028. 1. 2020 20:46:55
QUI77637 2000028. 1. 2020 20:46:41
CUT51064 1900028. 1. 2020 20:46:14
JTM85785 1800028. 1. 2020 20:45:13
CUT51064 1700028. 1. 2020 20:44:46
JTM85785 1600028. 1. 2020 20:44:43
CUT51064 1500028. 1. 2020 20:42:54
JTM85785 1400028. 1. 2020 20:41:17
CUT51064 1300028. 1. 2020 20:41:06
JTM85785 1200028. 1. 2020 18:25:27