• 637121058747866361_1franz.JPG
  • 637121058917066501_franz1.JPG
  • 637121058995519007_franz2.JPG
  • 637121058835518931_franz.JPG

Franz Vladimír

*1959 +

Květiny

ID Aukce: 1454
Kombinovaná technika, 70 cm x 100 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Zaskleno. Sklo vlevo nahoře mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:45:00

1 000 Kč