• 637121060125566530_veris7.JPG
  • 637121060053847223_veris5.JPG
  • 637121059985721987_veris6.JPG

Veris Jaroslav

*1895 +1947

Dívka

ID Aukce: 1455
Tuš, papír, 51 cm x 27 cm. Nesignováno. Papír poškozený. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:46:00

100 Kč