• 636988908194510907_rus1.JPG
  • 636988908288246154_rus2.JPG
  • 636988908090902548_rus.JPG
  • 636988907960732386_1rus.JPG
  • 636988908418191082_rus3.JPG

Miljochin Nikolaj Nikolajevič

*1942 +

Ruská krajina

ID Aukce: 1457
Olej, plátno, 95 cm x 105 cm. Signováno vpravo dole. Vzadu přípis.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:48:00

500 Kč