• 637135581151296904_mayer.JPG
  • 637135581245901915_mayer1.JPG
  • 637135581320068639_mayer2.JPG
  • 637135581396967739_mayer3.JPG

Mayer Charles

*1897 +1973

Pohled na Kuňku

ID Aukce: 1458
Olej, karton, 49 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:49:00

100 Kč

KLY55634 350028. 1. 2020 15:51:57