• 637050949641451240_1ruzicka7.JPG
  • 637050949744733603_ruzicka7.JPG
  • 637050949845078216_ruzicka8.JPG
  • 637050949939142009_ruzicka9.JPG

Růžička Antonín

*1887 +1951

Portrét ženy

ID Aukce: 1459
Pastel, 50 cm x 42 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Sklo mírně prasklé. Pod sklem nečistoty. Hynaisova škola. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:50:00

100 Kč