• 637050947874132283_1ruzicka3.JPG
  • 637050948166020240_ruzicka3.JPG
  • 637050948253552588_ruzicka5.JPG
  • 637050948341567964_ruzicka6.JPG

Růžička Antonín

*1887 +1951

Portrét muže

ID Aukce: 1460
Pastel, 73 cm x 55 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno. Hynaisova škola. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:51:00

100 Kč