• 637050946384610656_1ruzicka.JPG
  • 637050946501680613_ruzicka.JPG
  • 637050946603902949_ruzicka1.JPG
  • 637050946694382855_ruzicka2.JPG

Růžička Antonín

*1887 +1951

Dráteník

ID Aukce: 1461
Olej, plátno, 100 cm x 100 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Zaskleno. Hynaisova škola. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:52:00

1 000 Kč