Aukce Tulák Nečitelně signováno

Nečitelně signováno

Tulák

ID Aukce: 1462
Olej, karton, 43 cm x 27 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč