• 637050951616413709_tulak3.JPG
  • 637050951323577546_tulak1.JPG
  • 637050951421411437_tulak.JPG
  • 637050951510787394_tulak2.JPG

Nečitelně signováno

Tulák

ID Aukce: 1462
Olej, karton, 43 cm x 27 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:53:00

100 Kč