• 637146904381418622_svabin1.JPG
  • 637146904487555837_svabin.JPG
  • 637146904581793301_svabin2.JPG
  • 637146904666184312_svabin3.JPG

Švabinský Max

*1873 +1962

Rajská sonáta

ID Aukce: 1468
Grafika, 44 cm x 29 cm. Signováno a datováno tužkou vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:59:00

500 Kč