• 637146906207142602_svabin16.JPG
  • 637146906296547393_svabin15.JPG
  • 637146906520455077_svabin17.JPG
  • 637146906589987136_svabin18.JPG

Švabinský Max

*1873 +1962

Červnové odpoledne

ID Aukce: 1469
Grafika, celkový rozměr 62 cm x 45 cm. Signováno tužkou vlevo dole. Mírně poškozeno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 21:00:00

500 Kč