• 636181023068739092_1prochazka.jpg
  • 636181023155145342_prochazka.jpg
  • 636181023225145342_prochazka1.jpg
  • 636181023293895342_prochazka2.jpg

Procházka Antonín

*1882 +1945

Zátiší s Lilií

ID Aukce: 147
Olej, karton, 35,5 x 25,5 cm. Signováno vpravo dole. Přiložena zpráva o technologickém průzkumu obrazu, Petr a Šárka Bergerovi. Pravost ověřila PhDr. Marcela Macharáčková, její znalecký posudek bude přiložen. Kolem 1915 - 1916. Znalecký posudek + technologický průzkum můžete stáhnout v záložce : Ke stažení.
Vyvolávací cena:

670 000 Kč

770 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:13:02

50 000 Kč

LPD85546 77000031.01.2017 19:08:02
BAX04419 72000031.01.2017 19:07:06
LPD85546 67000031.01.2017 19:02:35