• 637193490153263038_holub7.JPG
  • 637209828320342618_holub_rychnov.jpg
  • 637193490255138556_holub.JPG
  • 637193490358543975_holub4.JPG
  • 637193490449640499_holub5.JPG
  • 637193490533703912_holub6.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Vltava u Nelahozevsi

ID Aukce: 1473
Olej, plátno, 50,5 cm x 76,5 cm. Signováno a datováno 1899 vlevo dole. Vystavováno, publikováno. Výstavy : Golčův Jeníkov, Rychnov nad Kněžnou. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

180 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:00:00

10 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 11

GLV60937 18000022.05.2020 14:56:51
UTV13316 17000018.05.2020 12:24:57
VPZ47825 16000027.04.2020 13:44:17
UTV13316 15000021.04.2020 19:06:11
HAY74446 14000008.04.2020 13:08:17
OAF61064 13000025.03.2020 12:34:08
UTV13316 12000010.03.2020 7:49:47
MEK19233 11000009.03.2020 18:56:23
ZSN22154 10000009.03.2020 14:23:42
ZUK60671 9500009.03.2020 12:48:28
HAY74446 9000009.03.2020 12:47:07