Aukce Vltava u Nelahozevsi Holub Josef
  • 637193490153263038_holub7.JPG
  • 637209828320342618_holub_rychnov.jpg
  • 637193490255138556_holub.JPG
  • 637193490358543975_holub4.JPG
  • 637193490449640499_holub5.JPG
  • 637193490533703912_holub6.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Vltava u Nelahozevsi

ID Aukce: 1473
Olej, plátno, 50,5 cm x 76,5 cm. Signováno a datováno 1899 vlevo dole. Vystavováno, publikováno. Výstavy : Golčův Jeníkov, Rychnov nad Kněžnou. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:00:00

10 000 Kč

Příhozů: 6

OAF61064 13000025. 3. 2020 12:34:08
UTV13316 12000010. 3. 2020 7:49:47
MEK19233 1100009. 3. 2020 18:56:23
ZSN22154 1000009. 3. 2020 14:23:42
ZUK60671 950009. 3. 2020 12:48:28
HAY74446 900009. 3. 2020 12:47:07