• 637173769701532845_ullmann4.JPG
  • 637173769870079668_ullmann6.JPG
  • 637173769621158823_ullmann5.JPG
  • 637173769786221478_ullmann3.JPG
  • 637173770027335603_ullmann7.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

ID Aukce: 1474
Olej, plátno, 60,5 cm x 65,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1905. Vystaveno na souborné výstavě J. Ullmanna - Trutnov 2019. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

65 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:01:00

10 000 Kč

Příhozů: 13

CKJ93139 15000003.03.2020 12:31:02
RKW27359 14000018.02.2020 18:28:45
BTA46029 13000018.02.2020 18:28:39
RKW27359 12000018.02.2020 18:27:04
BTA46029 11000018.02.2020 18:27:03
RKW27359 10000018.02.2020 18:25:43
BTA46029 9500018.02.2020 18:25:39
RKW27359 9000018.02.2020 18:25:02
BTA46029 8500018.02.2020 18:25:02
RKW27359 8000018.02.2020 18:14:03
BTA46029 7500018.02.2020 18:01:36
CKJ93139 7000018.02.2020 14:55:22
BTA46029 6500016.02.2020 6:14:27