Aukce Podzimní imprese Ullmann Josef
  • 637173772823328183_ullmann.JPG
  • 637173772908527957_ullmann1.JPG
  • 637173772982278511_ullmann2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Podzimní imprese

ID Aukce: 1475
Olej, plátno, 80 cm x 84 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1907 - 1908. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

260 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:02:00

10 000 Kč

Příhozů: 9

WFE58741 26000027. 3. 2020 8:10:01
YUQ40950 25000012. 3. 2020 18:33:46
WFE58741 24000012. 3. 2020 18:33:42
YUQ40950 2300005. 3. 2020 19:07:45
WFE58741 2200005. 3. 2020 19:07:38
YUQ40950 21000022. 2. 2020 10:26:22
WFE58741 20000022. 2. 2020 10:26:17
YUQ40950 19000018. 2. 2020 18:14:34
TZL36209 18000018. 2. 2020 14:56:42