• 637173775064152195_ullmann12.JPG
  • 637173775265132754_ullmann14.JPG
  • 637173775428890091_ullmann16.JPG
  • 637173775606319074_ullmann18.JPG
  • 637173775345764508_ullmann15.JPG
  • 637173775132311662_ullmann13.JPG
  • 637173775499697162_ullmann17.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Ranní slunce u potoka

ID Aukce: 1476
Olej, plátno, 80 cm x 36 cm. Signováno a datováno 1897 vlevo dole. Mnohokráte vystavováno, publikováno. Výstavy : Trutnov, Litomyšl, Golčův Jeníkov. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

120 000 Kč

300 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:13:39

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 19

JHW31454 30000027.05.2020 19:08:39
JAT86848 29000027.05.2020 19:08:16
JHW31454 28000027.05.2020 19:03:35
JAT86848 27000027.05.2020 19:03:04
JHW31454 26000027.05.2020 19:02:20
JAT86848 25000027.05.2020 19:01:32
ESG94423 24000023.05.2020 17:27:55
OHK97005 23000022.05.2020 14:57:07
ESG94423 22000027.04.2020 17:43:58
LOH91082 21000027.04.2020 13:44:35
ESG94423 20000009.03.2020 17:18:11
JXH93364 19000009.03.2020 12:48:02
ESG94423 18000024.02.2020 20:40:38
EAI31771 17000024.02.2020 20:14:19
ESG94423 16000018.02.2020 18:03:33
OHK97005 15000018.02.2020 14:56:35
ESG94423 14000017.02.2020 11:02:45
EAI31771 13000017.02.2020 9:24:05
ESG94423 12000016.02.2020 19:31:02