Aukce Ranní slunce u potoka Ullmann Josef
  • 637173775064152195_ullmann12.JPG
  • 637173775265132754_ullmann14.JPG
  • 637173775428890091_ullmann16.JPG
  • 637173775606319074_ullmann18.JPG
  • 637173775345764508_ullmann15.JPG
  • 637173775132311662_ullmann13.JPG
  • 637173775499697162_ullmann17.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Ranní slunce u potoka

ID Aukce: 1476
Olej, plátno, 80 cm x 36 cm. Signováno a datováno 1897 vlevo dole. Mnohokráte vystavováno, publikováno. Výstavy : Trutnov, Litomyšl, Golčův Jeníkov. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

120 000 Kč

200 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:03:00

10 000 Kč

Příhozů: 9

ESG94423 2000009. 3. 2020 17:18:11
JXH93364 1900009. 3. 2020 12:48:02
ESG94423 18000024. 2. 2020 20:40:38
EAI31771 17000024. 2. 2020 20:14:19
ESG94423 16000018. 2. 2020 18:03:33
OHK97005 15000018. 2. 2020 14:56:35
ESG94423 14000017. 2. 2020 11:02:45
EAI31771 13000017. 2. 2020 9:24:05
ESG94423 12000016. 2. 2020 19:31:02