Aukce V podvečer Kaván František
  • 637173787913274117_kavan2.JPG
  • 637173788056712746_kavan4.JPG
  • 637173787766499004_kavan.JPG
  • 637173787985931172_kavan3.JPG
  • 637173787836856991_kavan1.JPG

V podvečer

ID Aukce: 1479
Olej, deska, 29,5 cm x 42,5 cm. Signováno vlevo dole. Datováno 1936. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:06:00

1 000 Kč

YVI84367 3400025. 3. 2020 12:35:20
AXP99487 330001. 3. 2020 5:08:56
ZNH89653 3200029. 2. 2020 22:05:20
AXP99487 3100016. 2. 2020 6:18:17
AXP99487 3000016. 2. 2020 6:18:12