• 637173765476644065_vobecky.JPG
  • 637173765563599492_vobecky1.JPG
  • 637173765627219049_vobecky2.JPG
  • 637173765696293124_vobecky3.JPG

Vobecký František

*1902 +1991

ID Aukce: 1483
Olej, plátno, fixované na desce, 69 cm x 91,5 cm. Signováno a datováno 1937 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

100 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:14:03

10 000 Kč

PIL32434 10000027.05.2020 19:09:02