• 637173806593990079_schadt2.JPG
  • 637173806692433219_schadt4.JPG
  • 637173806445082958_schadt1.JPG
  • 637173806769004809_schadt3.JPG
  • 637173806510864708_schadt.JPG

Schadt Karel

*1888 +1955

Nad tůní

ID Aukce: 1485
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1940. Vzadu ověřovací štítek autora.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:12:00

500 Kč

Příhozů: 10

RTB47007 700027.05.2020 18:38:40
BOV20438 650027.05.2020 14:59:05
RTB47007 600001.05.2020 20:50:05
FEZ84064 550001.05.2020 8:57:57
RTB47007 500024.04.2020 16:52:47
FEZ84064 490023.04.2020 22:36:55
RTB47007 480016.04.2020 4:48:40
FEZ84064 470001.04.2020 19:32:12
RTB47007 460029.03.2020 19:22:00
FEZ84064 450016.02.2020 14:21:39