• 637206523349545024_kalvoda.JPG
  • 637206523481747253_kalvoda1.JPG
  • 637206523575063916_kalvoda2.JPG
  • 637206523661002098_kalvoda3.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Jarní říčka

ID Aukce: 1486
Olej, plátno, 65 cm x 55 cm. Signováno a datováno vlevo dole, rok 1917. Vyčištěno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

160 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:13:00

10 000 Kč

XXZ58779 16000022.05.2020 14:57:49
RRQ68993 15000013.04.2020 15:57:44
YTX06977 13000025.03.2020 12:36:09
RRQ68993 12000024.03.2020 19:07:16
SFP12260 6000024.03.2020 16:49:33
TDK07977 5500024.03.2020 16:23:03
HZN97013 5000024.03.2020 14:50:46