• 637183149311161777_jambor3.JPG
  • 637183149380543879_jambor4.JPG
  • 637183149240066039_jambor2.JPG
  • 637183149149753127_jambor1.JPG

Jambor Josef

*1887 +1964

Letní krajina

ID Aukce: 1487
Olej, plátno, fixované na kartonu, 36,5 cm x 52 cm. Signováno a datováno 1938 vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:14:00

1 000 Kč

KAM74595 3200029.04.2020 15:41:42
CVA37697 3100029.04.2020 15:41:39
KAM74595 3000027.04.2020 13:22:02
YMM41658 2900024.03.2020 16:24:03
FHT20935 2800029.02.2020 22:06:53