Aukce Zimní motiv ( Kameničky ) Macoun Gustav
  • 637173792183655930_macoun7.JPG
  • 637173792313437379_macoun9.JPG
  • 637173792369115947_macoun10.JPG
  • 637173792116511494_macoun6.JPG
  • 637173792254939367_macoun8.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zimní motiv ( Kameničky )

ID Aukce: 1489
Olej, plátno, 67 cm x 90 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Kolem roku 1920. Vystaveno : Souborná výstava G. Macouna - Hlinsko 2019. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:26:03

5 000 Kč

Příhozů: 17

KNC02156 5500027. 5. 2020 19:21:03
PWA98216 5000027. 5. 2020 19:21:00
KNC02156 4900027. 5. 2020 19:20:32
PWA98216 4800027. 5. 2020 19:20:29
KNC02156 4700027. 5. 2020 19:18:59
PWA98216 4600027. 5. 2020 19:18:51
KNC02156 4500027. 5. 2020 19:14:42
WQE47683 4400027. 5. 2020 19:14:33
KNC02156 4300018. 5. 2020 12:25:37
MOL67224 4200018. 5. 2020 12:25:33
KNC02156 410002. 4. 2020 20:28:16
QPX24249 400002. 4. 2020 20:28:11
KNC02156 390002. 4. 2020 20:26:35
QPX24249 380002. 4. 2020 20:26:30
KNC02156 370002. 4. 2020 20:24:33
QPX24249 360002. 4. 2020 20:24:29
KNC02156 3500018. 2. 2020 18:17:36