• 636094748848327669_1vrbova.JPG
  • 636094748903329429_vrbova.JPG
  • 636094748948799634_vrbova1.JPG
  • 636094748995051114_vrbova2.JPG
  • 636094749035364904_vrbova3.JPG

Vrbová - Štefková Miloslava

*1909 +1991

Tanec

ID Aukce: 149
Olej, karton, 21,5 x 43 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:05:00

100 Kč

JTS99886 450031.01.2017 18:56:57