Aukce Sad v květu Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Sad v květu

ID Aukce: 1491
Olej, plátno, 73 cm x 84 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Dílo bylo vystaveno na výstavě B. Dvořáka, Hořice 2019. Novodobě rámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
22 000 Kč
80 000 Kč