• 637176354941796982_dvorak.JPG
  • 637176355021669387_dvorak1.JPG
  • 637176355119390875_batka2.JPG
  • 637176355186895475_batka3.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Sad v květu

ID Aukce: 1491
Olej, plátno, 73 cm x 84 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Dílo bylo vystaveno na výstavě B. Dvořáka, Hořice 2019. Novodobě rámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:28:34

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 24

YYX51054 8000027.05.2020 19:23:34
UUK04575 7500027.05.2020 19:23:03
YYX51054 7000027.05.2020 19:19:48
UUK04575 6500027.05.2020 19:18:54
YYX51054 6000027.05.2020 19:18:28
UUK04575 5500027.05.2020 19:17:09
YYX51054 5000022.05.2020 15:31:35
BHF63818 3800022.05.2020 14:41:05
YYX51054 3700004.04.2020 1:13:49
DAS80335 3600002.04.2020 16:26:47
YYX51054 3500025.03.2020 16:31:09
BHF63818 3400025.03.2020 12:36:40
YYX51054 3300024.03.2020 17:29:37
GWF54027 3200024.03.2020 17:27:07
DAS80335 3100024.03.2020 16:35:09
YYX51054 3000016.03.2020 4:20:41
YUJ72627 2900016.03.2020 1:21:25
YYX51054 2800021.02.2020 17:45:27
DAS80335 2700021.02.2020 17:30:37
MZB09369 2600019.02.2020 21:06:33
YYX51054 2500019.02.2020 15:56:16
YYX51054 2400019.02.2020 10:55:45
DAS80335 2300019.02.2020 10:11:02
YYX51054 2200018.02.2020 18:10:29