Aukce Po bouři Chwala Adolf
  • 637217703637562827_chwala4.JPG
  • 637217703739316805_chwala.JPG
  • 637217703824968018_chwala1.JPG
  • 637217703905778973_chwala2.JPG

Chwala Adolf

*1836 +1900

Po bouři

ID Aukce: 1492
Olej, plátno, 36 cm x 73 cm. Signováno vlevo dole. Mimořádně kvalitní rámování, na pár místech rám mírně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

220 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:19:00

10 000 Kč

QIN52974 22000014. 5. 2020 13:09:55
HSX13403 21000013. 5. 2020 16:31:34
QIN52974 2000002. 5. 2020 23:51:42
SKC71928 19000027. 4. 2020 13:45:10
QIN52974 18000020. 4. 2020 10:45:07