Aukce Zimní krajina Kaván František
  • 637206527653926214_kavan5.JPG
  • 637206527791305142_kavan6.JPG
  • 637206527569078168_kavan4.JPG
  • 637206527977014715_kavan7.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 1496
Olej, karton, 15,5 cm x 29 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

121 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:44:35

10 000 Kč

Příhozů: 40

BGG58716 12100027. 5. 2020 19:39:35
DMQ06294 11100027. 5. 2020 19:38:50
BGG58716 10100027. 5. 2020 19:36:51
DMQ06294 9500027. 5. 2020 19:35:56
BGG58716 9000027. 5. 2020 19:35:05
DMQ06294 8500027. 5. 2020 19:31:42
BGG58716 8000027. 5. 2020 19:30:19
DMQ06294 7500027. 5. 2020 19:29:38
BTA73458 7000027. 5. 2020 19:28:21
DMQ06294 6500027. 5. 2020 19:28:06
BTA73458 6000027. 5. 2020 19:25:46
DMQ06294 5500027. 5. 2020 19:24:50
BTA73458 5000027. 5. 2020 19:23:59
DMQ06294 4900027. 5. 2020 19:22:25
BGG58716 4800027. 5. 2020 19:22:15
DMQ06294 4700027. 5. 2020 19:21:54
HWA61540 4600027. 5. 2020 19:21:48
DMQ06294 4500027. 5. 2020 19:20:53
AEM38440 4400027. 5. 2020 19:20:53
DMQ06294 4300027. 5. 2020 19:20:42
AEM38440 4200027. 5. 2020 19:20:42
DMQ06294 4100027. 5. 2020 19:20:32
AEM38440 4000027. 5. 2020 19:19:40
BGG58716 3900027. 5. 2020 19:11:46
WDB13811 3800027. 5. 2020 17:22:33
BGG58716 3650026. 5. 2020 14:57:47
BTA73458 3500025. 5. 2020 20:23:19
BGG58716 3400025. 5. 2020 20:23:10
BTA73458 3300025. 5. 2020 17:16:51
BGG58716 3200025. 5. 2020 16:28:26