Aukce Rozkvetlá krajina Kaván František
  • 637206530133022890_kavan.JPG
  • 637206530228166217_kavan1.JPG
  • 637206530301631078_kavan2.JPG
  • 637206530381801178_kavan3.JPG

Rozkvetlá krajina

ID Aukce: 1497
Olej, karton, 24,5 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Po roce 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

120 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:44:33

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 45

DJL91371 12000027. 5. 2020 19:39:33
EDH21446 11000027. 5. 2020 19:35:45
DJL91371 10000027. 5. 2020 19:35:19
EDH21446 9500027. 5. 2020 19:31:19
DJL91371 9000027. 5. 2020 19:29:11
EDH21446 8500027. 5. 2020 19:27:41
CSS51407 8000027. 5. 2020 19:27:02
DJL91371 7500027. 5. 2020 19:26:54
EDH21446 7000027. 5. 2020 19:25:37
CSS51407 6500027. 5. 2020 19:25:23
EDH21446 6000027. 5. 2020 19:24:44
CSS51407 5500027. 5. 2020 19:24:31
EDH21446 5000027. 5. 2020 19:24:24
DJL91371 4900027. 5. 2020 19:24:09
EDH21446 4800027. 5. 2020 19:23:59
DJL91371 4700027. 5. 2020 19:23:48
EDH21446 4600027. 5. 2020 19:23:45
DJL91371 4500027. 5. 2020 19:23:38
EDH21446 4400027. 5. 2020 19:23:30
DJL91371 4300027. 5. 2020 19:23:17
CDB83777 4200027. 5. 2020 19:23:09
EDH21446 4100027. 5. 2020 19:20:58
DJL91371 4000027. 5. 2020 19:20:42
EDH21446 3900027. 5. 2020 19:20:33
DJL91371 3800027. 5. 2020 19:20:21
EDH21446 3700027. 5. 2020 19:20:15
DJL91371 3600027. 5. 2020 19:20:01
EDH21446 3500027. 5. 2020 19:20:00
DJL91371 3400027. 5. 2020 19:19:51
EDH21446 3300027. 5. 2020 19:19:44