Aukce Zimní krajina Kaván František
  • 637206532408903074_kavan9.JPG
  • 637206532570484185_kavan10.JPG
  • 637206532637994430_kavan11.JPG
  • 637206532494364762_kavan8.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 1498
Olej, karton, 40 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1905. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:32:56

1 000 Kč

Příhozů: 16

EIV90232 4000027. 5. 2020 19:27:56
VQF17032 3900027. 5. 2020 19:27:55
EIV90232 3800027. 5. 2020 19:26:33
OMH22232 3700027. 5. 2020 19:26:27
EIV90232 3600027. 5. 2020 19:25:11
OMH22232 3500027. 5. 2020 19:25:11
EIV90232 3400027. 5. 2020 19:20:11
OMH22232 3300027. 5. 2020 19:20:07
EIV90232 3200027. 5. 2020 19:17:37
LLZ76025 3100021. 4. 2020 19:04:36
VQF17032 3000021. 4. 2020 18:38:37
RKV63892 2900020. 4. 2020 22:38:07
LLZ76025 2800015. 4. 2020 17:42:12
MEZ16669 270002. 4. 2020 21:36:04
LLZ76025 2600024. 3. 2020 17:27:53
VQF17032 2500024. 3. 2020 16:59:23