• 637173782393760701_hudecek1.JPG
  • 637173782498008878_hudecek3.JPG
  • 637173782333255073_hudecek.JPG
  • 637173782450817451_hudecek2.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Kvetoucí kaštany

ID Aukce: 1501
Olej, karton, 56,5 cm x 74,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:28:00

1 000 Kč

GBE83032 4600021.05.2020 20:55:30
CLV92456 4500018.05.2020 11:48:52