Aukce Praha Jaroš Petr
  • 637178753074167560_jaros1.JPG
  • 637178753333837880_jaros3.JPG
  • 637178753180324443_jaros.JPG
  • 637178753253799118_jaros2.JPG

Jaroš Petr

*1859 +1929

Praha

ID Aukce: 1506
Olej, karton, 36 cm x 51 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 700 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:42:30

100 Kč

Příhozů: 19

NEU79267 470027. 5. 2020 19:37:30
QUN06224 460027. 5. 2020 19:37:25
NEU79267 420027. 5. 2020 19:33:55
QUN06224 410027. 5. 2020 19:33:49
NEU79267 380027. 5. 2020 19:32:43
QUN06224 370027. 5. 2020 19:32:43
NEU79267 340027. 5. 2020 19:29:48
QUN06224 330027. 5. 2020 19:29:47
NEU79267 320027. 5. 2020 19:27:14
QUN06224 310027. 5. 2020 19:27:09
NEU79267 280027. 5. 2020 19:26:43
QUN06224 270027. 5. 2020 19:26:37
NEU79267 260027. 5. 2020 19:24:30
QUN06224 250027. 5. 2020 19:24:24
NEU79267 240027. 5. 2020 19:22:56
QUN06224 230027. 5. 2020 19:22:49
NEU79267 220027. 5. 2020 18:41:19
QUN06224 210027. 5. 2020 18:41:17
NEU79267 20005. 3. 2020 9:35:24