• 637182302600057322_zoubek.JPG
  • 637182302668882472_zoubek1.JPG
  • 637182302731382946_zoubek2.JPG

Zoubek Olbram

*1926 +2017

Dívka s ratolestí

ID Aukce: 1508
Papírový reliéf, 33,5 cm x 24,5 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole 119/130. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:42:26

1 000 Kč

Příhozů: 16

SSC37607 1000027.05.2020 19:37:26
XVV93014 950027.05.2020 19:32:36
SSC37607 900027.05.2020 19:30:20
XVV93014 850027.05.2020 19:25:21
SSC37607 800027.05.2020 19:25:21
XVV93014 750027.05.2020 19:25:11
SSC37607 700027.05.2020 19:25:11
XVV93014 650027.05.2020 19:25:00
SSC37607 600027.05.2020 9:50:13
XVV93014 550022.05.2020 14:58:26
XVV93014 500019.05.2020 16:00:14
WMG09352 490015.04.2020 13:03:48
SSC37607 480015.04.2020 10:34:27
WMG09352 470014.04.2020 10:07:38
URY33632 460007.04.2020 22:35:38
TYP27168 450029.02.2020 22:09:05