• 637182320482139763_kotas1.JPG
  • 637182320564427683_kotas.JPG
  • 637182320650406890_kotas2.JPG
  • 637182320867630826_kotas4.JPG
  • 637182320742918546_kotas3.JPG

Kotas Jaroslav

*1909 +1981

U Jiráskova mostu

ID Aukce: 1512
Olej, sololit, 33 cm x 54 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:39:25

100 Kč

MAU94041 310027.05.2020 19:34:25
GPX37522 300027.05.2020 19:26:36