Aukce U Jiráskova mostu Kotas Jaroslav

Kotas Jaroslav

*1909 +1981

U Jiráskova mostu

ID Aukce: 1512
Olej, sololit, 33 cm x 54 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 100 Kč